Sunday, June 24, 2018

Castigatorii Medias Blog Awards 2012

By on 8 decembrie 2012 11 1602 Views

Vineri, 7 Decembrie 2012 a avut loc la Casa Gazelor Naturale gala de premiere din cadrul Medias Blog Awards 2012.

Lista castigatorilor pe categorii este :

Categoria blog personal:

Locul 1

Opreanu Georgiana Zâmbete http://zambeteonline.wordpress.com/ 

Locul 2

Daniel Dăbăcan danieldabacan www.danieldabacan.ro 

Locul 3

Rucsandra Tudoran stări efemere http://rucsyswords.wordpress.com/ 

Categoria Sibiu
Locul 1

Mitrea Vasile Tiberiu Agriculturalacostum http://agriculturalacostum.ro  

Locul 2

Wagner Raimar Blog Raimar Wagner http://raimar-wagner.blogspot.ro  

Locul 3

Pancu Doua maini www.douamaini.ro 

Categoria News Blog
Locul 1

Mircea Hodarnau Medias News Blog www.mirceahodarnau.ro 

Locul 2

Istvan Bertalan Medias News http://istvanbertalan.blogspot.ro/ 

Categoria Fotografie
Locul 1

Cisteian Cristian Damphire Arts and Thoughts http://damphire666.wordpress.com/ 

Locul 2

Tibi Rus fotografiidianthus2rt http://fotografiidianthus2rt.wordpress.com/ 

Categoria Buninet

Locul 1

mihaibuninet Blogul lui Mihai http://mihaibuninet.bloggermedias.eu 

Locul 2

Zsold Judit Calatorie in jurul cafelei…si nu numai http://calatoriieducultnet.bloggermedias.eu/ 

Locul 3

Rusu Aurelia Buninet2011 www.muzeubuninet.blogspot.com 
Sanda Volgyesi arta buninet http://artabuninet.blogspot.ro/ 

Categoria Blog Institutie
Locul 1

Monitorul de Mediaş Monitorul de Mediaş – ziarul care stă de vorbă cu oamenii http://www.monitoruldemedias.ro 

Locul 2

Bisziok Calin Cinema Mediensis http://cinemamediensis.wordpress.com/ 

Categoria Sport Blog
Locul 1

Birsan Robert MEDIAS-SPORT http://www.medias-sport.ro 

Locul 2

Isaila Silviu Lupii Negri http://www.lupiinegri.ro/ 

Categoria IT Blog
Locul 1

Jecan Razvan Daniel GadgetControl http://gadgetcontrol.eu/ 

Locul 2

Teofil Gavril Zona Tehnica http://www.tech.visteria.ro 

Premii speciale (un singur blog inscris/categorie):

Book blog
Stoica Madalina Carte Pentru Mine www.cartepentrumine.wordpress.com  

 

Travel Blog
CABA Dan Sorin Caba Dan, Un gand bun despre munte, bike si ski http://cabadan.wordpress.com  

 

Food blog
Nico Lontras Cooking with Nico and Bianca http://chocolateoblivion.blogspot.no/ 

 

Info Util
Teofil Gavril INFO PFA http://www.iiifpfa.ro 

 

Health Blog
Rosenberg Ladislau Doctor Natura www.doctornatura-wellness.blogspot.com 

La Premiile Social Media au obtinut distinctii :

Kadar Tamas – pentru proiectele Initiativa pentru Medias si I love Medias

Mircea Hodarnau – pentru activitatea in Social Media

Nova TV – Premiul Special Social Media Facebook & Youtube

Premiul pentru cel mai tanar participant – Timotei Gavril

Multumesc tuturor bloggerilor care s-au inscris si mai ales celor care au venit la Gala de Premiere de la Casa Gazelor Naturale. De asemenea multumim sponsorilor :  Casa Gazelor NaturaleOriginalo.roSara Spa & Wellness CenterContrast PublicitateBlogal Initiative si Vitamina Marketing.

Multumesc juriului format din Chinezu, Marius Matache si Tudor Popa, fotografiilor prezenti la eveniment Ciucor Claudiu, Ionut Anisca, Alex Dumitrescu.

Diplomele in format electronic se pot downloada de aici.

11 Comments
Leave a comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.